Wakacje z FM MOBILE (2023)

Od kilku dni cieszymy się kalendarzowym latem oraz wakacjami. Najcieplejsze miesiące roku to idealny czas na niemal każdy rodzaj wypoczynku. Razem z FM MOBILE możecie odpocząć od pełnych opłat za abonament lub podreperować budżet solidną dawką FM CashBack przez 3 miesiące. To jednak nie wszystko, ponieważ oferujemy także bezpłatny dostęp do FM MOBILE 5G dla każdego, dla wszystkich, na zawsze 🙂

Któż z nas nie korzysta z zasobów Internetu? Współczesny świat wymaga od nas tego niemal stale. Dlatego nikogo nie dziwi widok osoby starszej lub dziecka ze smartfonem w ręku. W przypadku młodzieży i osób dorosłych stwierdzenie, że nie korzystamy z telefonu będzie dużym wyjątkiem. Nic w tym dziwnego, ponieważ dzisiejsza technologia umożliwia natychmiastowy kontakt ze znajomymi i bliskimi niemal z każdego miejsca na świecie. Rozmowy głosowe i wideo stały się powszechne. Wyszukanie interesujących wiadomości w sieci, bycie na bieżąco z wydarzeniami w bliskiej okolicy i na całym globie – wystarczy odblokować nasz telefon, kliknąć w aplikację i voila – wszystko stoi przed nami otworem. Mamy możliwości o jakich nie śniło się naszym rodzicom i warto z nich korzystać (jak również czasem od nich odpocząć).

FM MOBILE 5G

Ilość danych jakie pobieramy na nasze urządzenia jest coraz większa. Pliki „ważą” coraz więcej i potrzebujemy coraz szybszego połączenia z siecią abyśmy nie czekali zbyt długo na ich pełne „załadowanie”. Czasy, w których dwugodzinny film pobierał się całą noc (lub dobę) bez możliwości jego równoczesnego odtworzenia dawno już minęły. Dziś bez problemu odtworzymy kilka filmów lub odcinków ulubionego serialu na Netflixie, czy też innej platformie. Streaming z wydarzeń na żywo dostępny jest dla każdego. Jest to możliwe dzięki coraz szybszych technologiach przesyłania danych. Najnowszym rozwiązaniem jest sieć 5G, która obecnie umożliwia przesył danych do 600 MB, a nawet do 1 GB na sekundę. Oznacza to, że w przeciągu jednej sekundy możemy pobrać dane, które pozwalają na odebranie 4000 wiadomości e-mail, ponad 15 min filmu w HD, około 4 godzin wideorozmowy, do 10 godzin grania przez sieć, 20 godzin słuchania streamingowanej muzyki. Pamiętajmy mówimy tu o około jednej sekundy pobierania z pełną (laboratoryjną) prędkością. W rzeczywistości będą one nieco niższe, jednak testy pokazały, że korzystanie z Internetu razem z FM MOBILE 5G to sama przyjemność.

Od 4go lipca każdy otrzyma możliwość korzystania z FM MOBILE 5G całkowicie za darmo 🙂 Usługa będzie aktywna dla wszystkich osób, które w okresie pomiędzy 4 lipca, a 30 września podpiszą Umowę lub aneks z FM MOBILE. Niezależnie od wybranej oferty, taryfy i czasu na jaki się zdecydujecie. FM MOBILE 5G dla każdego, dla wszystkich, na zawsze – nic dodać nic ująć 🙂 Wybierz niezawodną komunikację, rozrywkę, streaming w najszybszej opcji.

Przypominamy, że aby skorzystać z FM MOBILE 5G musisz być w zasięgu technologii 5G oraz posiadać odpowiednie urządzenie umożliwiające korzystanie z tej technologii – tu znajdziesz mapę zasięgu oraz listę urządzeń.

Zmniejsz wysokość abonamentu

Nie samym 5G człowiek żyje 🙂 Chociaż jest to zdecydowanie wygodniejsze i przyjemniejsze. Dla osób, które szukają oszczędności mamy idealne rozwiązanie – ofertę FM4ALL 🙂 Każda umowa zawarta na okres 24 miesięcy to 3 pierwsze okresy rozliczeniowe w obniżonej cenie.

Za niecałe 15 złotych będziecie mogli korzystać z nielimitowanych rozmów głosowych oraz wideo. Wyślecie nieskończoną ilość SMS i MMS, a także będziecie mieli 20 GB pakietu internetowego do wykorzystania. Wymagającym dajemy 50 GB w pakiecie w cenie 25 zł. To będą piękne 3 miesiące 🙂

Wolicie wyłącznie surfować w sieci? Wybierzcie Internet mobilny z 30 GB za wspomniane 15 zł lub 200GB za 25 zł 🙂 Chyba, że 200 GB do surfowania w dzień i 200 do przeglądania w nocy 😉

Warto zapoznać się z pełną ofertą i wybrać tą najlepsza dla siebie:

Pamiętajcie, że każda umowa zawarta na 2 lata, to 3 miesiące abonamentowych wakacji z niższą opłatą. Promocja kończy się 30 września.

FM CashBack – więcej niż abonament

FM Cahsback został stworzony dla wszystkich, którzy pragną czegoś wyjątkowego. To rozwiązanie i narzędzie budowania sukcesu dostępne wyłącznie w FM MOBILE. Prawdziwa rewolucja, która jest z nami od 2018 roku. Na czym ona polega? W kilku słowach – opłacasz abonament, a znaczna część środków wraca do Ciebie i możesz ją dowolnie wykorzystać w sklepie FM WORLD POLSKA. Niezmienne polecamy go każdemu 🙂

Ile można zyskać (lub zaoszczędzić)? Wszystko zależy od Was. Wakacyjny FM CashBack przyznawany jest za każdą podpisaną umowę na okres 24 miesięcy w ofercie Cash&Points. Jedna umowa to łącznie 300 lub nawet 900 zł FM CashBack! Otrzymacie go przez okres 3 pełnych miesięcy obowiązywania umowy po opłaceniu faktury w całości i w terminie. Wakacje to najczęściej czas wydatków, dobrze jest więc wspomóc budżet dodatkowym zastrzykiem FM CashBack i to przez 3 miesiące 🙂

Dlatego warto zapoznać się z pełną ofertą i wybrać tą najlepsza dla siebie:

Pamiętajcie, że każda umowa zawarta na 2 lata, to 3 miesiące dodatkowego FM CashBack. Kumulacja spowoduje, że będzie go jeszcze więcej! Więcej umów = więcej FM CashBack. Promocja kończy się 30 września. Aby korzystać z FM CashBack należy być Partnerem Biznesowym FM WORLD POLSKA.

Jak rozpocząć wakacje z FM MOBILE?

  • Zamów umowę w terminie od 4 lipca do 30 września 2023r.
  • Każda umowa i aneks podpisany w czasie trwania Promocji aktywuje usługę FM MOBILE 5G za 0 zł
  • Zrób to za pomocą strony internetowej, aplikacji lub rozmowy z konsultantem
  • Wybierz abonament telefoniczny, Internet mobilny lub Internet domowy
  • Wybierz FM4ALL lub FM CashBack lub Mega Points
  • Wybierz interesująca Cię taryfę (Start, Advance, Success)
  • Aby obniżyć swój abonament lub zyskać jeszcze więcej FM CashBack wybierz umowę na 24 miesiące
  • Potwierdź złożenie zamówienia
  • Wyczekuj kuriera z umową
  • Ciesz się wakacjami oraz prędkością 5G i polecaj FM MOBILE

Bądź razem z FM MOBILE! Pamiętaj, że Wakacje z FM MOBILE łączą się z programem BPS – zyskasz jeszcze więcej!

Wszystkim podróżnikom przypominamy o raomingu, a także o przydatnych aplikacjach, które pozwolą wyznaczyć trasę, zrobić listę niezbędnych rzeczy, wynająć nocleg, czy zrobić fotograficzne dzieła sztuki (włącznie z zabójczym selfie :))

P.S.

Szczegóły promocji znajdzie w Regulaminie Promocji Wakacje z FM MOBILE.

Z promocji wyłączone są umowy zawarte w ramach Promocji HomeOffice 4ALL w taryfie Advance i Success.