Testujemy FM MOBILE 5G

Nic tak bardzo nie potrafi zdenerwować jak niska prędkość pobierania danych podczas korzystania z Internetu. Niemożliwie długo ładujące się strony, wieczne buforowanie się filmów, czy nawet problemy z wyznaczaniem trasy w nawigacji nie wpływają pozytywnie na nasze samopoczucie. Zdecydowanie nie lubimy takich sytuacji. Na szczęście coraz to nowsze generacje technologii pozwalają na eliminację tego typu niedogodności.

Czytaj dalej

Aktualizacje… ważne, czy nie?

Ilość powiadomień jakie na co dzień otrzymujemy na nasze telefony jest ogromna. Korzystamy z wielu rodzajów komunikatorów niemal stale przekazujących nam wiele wiadomości. Niemal każdy z nas sprawdza pocztę elektroniczną właśnie za pomocą telefonu. Jeśli dodamy do tego powiadomienia pochodzące z różnego rodzaju aplikacji, to liczba ta jest zdecydowanie jeszcze większa. Aplikacje te, jak i cały system operacyjny naszego urządzenia zgłasza nam potrzebę aktualizacji. Nie powinniśmy jej ignorować. Dlaczego?

Czytaj dalej

Dzień recyklingu baterii

Obchodzony jest 9 września, a w związku z tym, że każdy smartfon jest w nią wyposażony, postanowiliśmy podjąć temat. Bateria to przedmiot, który każdy z nas posiada w swoim domu. Co więcej znajdują się one we wszelkiego rodzaju urządzeniach, które wykorzystujemy na co dzień. Nie wyobrażamy już sobie życia bez mobilności jaką zaoferowały baterie. Dlatego tak ważne jest dbanie o ich kondycję oraz ich recykling. Co zrobić, aby starczały nam na jak najdłużej?

Czytaj dalej