Smart pomoc w aktywności

Aktywność fizyczna ma doskonały wpływ na nasze zdrowie. Wcale nie mamy tu na myśli profesjonalnego uprawiania sportu i ciężkich treningów. Tak naprawdę wystarczy niewiele. Zdrowy sen, odpowiednia liczba kroków dziennie, prawidłowo rozłożoną aktywność w ciągu dnia. Ważne jest, aby zacząć, a wprowadzone nawyki staną się częścią naszego życia. Pomagają w tym opaski sportowe lub zegarki wspomagane aplikacjami prozdrowotnymi.

Czytaj dalej

Jeden by wszystkimi rządzić

Nie potrafimy się obejść bez elektroniki. Jesteśmy otoczeni przeróżnymi urządzeniami. Część z nich nie musi na stałe być podłączone do sieci elektrycznej, co oznacza konieczność ich naładowania. Czy wszystkie podłączymy do tej samej ładowarki, za pomocą tego samego przewodu? Niekoniecznie… przynajmniej do 2024 roku. Parlament Europejski zadecydował, że USB – C stanie się obowiązującym standardem.

Czytaj dalej

Kim chcesz zostać jak dorośniesz?

Dzieci bez dwóch zdań to nasza przyszłość i nie ma co dyskutować z tym faktem. W końcu to one przejmą wszystko to co jest w posiadaniu dzisiejszych dorosłych. Czas jest nieubłagany i nie ma przed nim ucieczki. Każde kolejne pokolenie Polaków (i nie tylko) różni się od siebie. Olbrzymi wpływ mają na to czasy w jakich dorastaliśmy, ponieważ w znacznej mierze mogą odpowiadać za nasze marzenia pragnienia oraz podejście do życia oraz pracy. Ta ostatnia bardzo mocno zmieniła się w ostatnich latach – powstało wiele zawodów, o których wcześniej nawet nie pomyśleliśmy. Jesteście ciekawi kim chcą zostać nasze dzieci w przyszłości?

Czytaj dalej