Zasięg to podstawa

Brak zasięgu podczas korzystania z telefonu komórkowego to sytuacja, której nie chcemy doświadczać. W końcu w XXI wieku takie rzeczy nie powinny mieć miejsca. Na szczęście zdarza się to coraz rzadziej, a wszystko za sprawą ciągłego i bardzo dynamicznego rozwoju technologii. Istnieją jednak miejsca oraz sytuacje kiedy zasięg zanika. Dlaczego tak się dzieje? Już wyjaśniamy.

Czytaj dalej

Święta inne niż wszystkie

Rok 2020 zachowa się w naszej pamięci na długie lata, szczególny wpływ na to będzie miała w dalszym ciągu trwająca pandemia. To przez nią nadchodzące święta Bożego Narodzenia będą w znacznym stopniu różniły się od tych z lat poprzednich. Wiele osób mających na uwadze dobro i zdrowie najbliższych nie zasiądzie do wspólnego wigilijnego stołu ze wszystkimi członkami rodziny i znajomymi. Spotkamy się przeważnie w małym, kameralnym gronie. Zamiast tradycyjnego łamania się opłatkiem bardzo wielu z nas złoży życzenia przez internetowe komunikatory. Który z nich wybrać? Wskazujemy najpopularniejsze z nich.

Czytaj dalej

FM MOBILE EVERYWHERE

Oferta FM MOBILE zawsze w zasięgu ręki! Poznaj aplikację mobilną FM MOBILE EVERYWHERE! Nie zwlekaj i pobierz ją już teraz z Google Play i AppStore! Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was podwójną niespodziankę! Zapraszamy do czytania!

Czytaj dalej