BĄDŹ FIT Z FM MOBILE

O zdrowiu pisaliśmy już nie raz. Nie bez powodu będziemy robili to dalej 🙂 Cóż bowiem jest cenniejszego ponad nasze zdrowie? Dlatego należy o nie dbać, a najlepiej robić to poprzez codzienną aktywność wspieraną przez odpowiednio przygotowane suplementy oraz najnowsze zdobycze techniki. Wszystko to dostępne jest dla każdego, a z FM MOBILE stanie się o wiele łatwiejsze.

Czytaj dalej

Dzień Babci i Dzień Dziadka

Życie w sieci zwykle postrzegane jest jako domena młodych. Po części jest to prawda, ponieważ największy odsetek internautów znajdziemy wśród młodzieży. Co więcej, trudno dziś wyobrazić sobie współczesnego nastolatka, który nie korzysta z dobrodziejstw Internetu. Jednak z roku na rok przybywa użytkowników pośród starszych pokoleń. Jak serfują w sieci seniorzy? Z okazji ich dnia wypadającego 21 i 22 stycznia postanowiliśmy przyjrzeć się temu tematowi bliżej.

Czytaj dalej

Święta to czas dla bliskich

Czas pędzi i zanim się spostrzegliśmy znów nastało Boże Narodzenie, a zaraz za nim wejście w kolejny rok. Świąteczny okres wszystkim nam kojarzy nam się z rodzinnymi spotkaniami, wspólnym biesiadowaniem przy stole i historiami jakie na pewno usłyszmy podczas rozmów z całą familią. Nieważne czy jesteśmy rodzicami, dziadkami, wujkami, ciociami, czy też dziećmi – mamy coś ciekawego do powiedzenia lub równie interesującego do posłuchania. A może warto sięgnąć pamięcią znacznie dalej i dowiedzieć się czegoś o losach swojej rodziny sprzed wielu, wielu lat?

Czytaj dalej