Telegram

Pozostajemy w temacie komunikatorów. I dzisiejszy wpis poświęcimy kolejnemu z nich czyli Telegramowi. Jest to nowoczesna aplikacja oferująca wiele opcji dotyczących wysyłania wiadomości, a także bardzo dużo (o ile nie najwięcej) w kwestii personalizacji. Ma też opinię komunikatora dbającego o nasze bezpieczeństwo.

Czytaj dalej

SIGNAL

Obiecaliśmy, że powrócimy jeszcze do tematu komunikatorów, a dokładniej do aplikacji Signal i Telegram. Rozpoczniemy od Signala – ponieważ to on zyskał najbardziej na popularności korzystając z zamieszania wokół WhatsApp. Doprowadziło to nawet pewnej kuriozalnej sytuacji, ale o tym za chwilę.

Czytaj dalej

2020 w FM MOBILE

Tak się składa, grudzień to doskonały czas na różnego rodzaju podsumowania. Nie wyłamujemy się z tego trendu i chcemy ocenić ten niezwykły rok 2020, który dla każdego był odmienny niż lata poprzednie. Pandemia to zdecydowanie najczęściej powtarzające się słowo przez ostatnie 12 miesięcy. Jednak pomimo wielu problemów rok 2020 w FM MOBILE możemy uznać za udany. Dlaczego? Śpieszymy z wyjaśnieniem.

Czytaj dalej