Wspieramy nowe trendy

Jak długo posiadacie obecny telefon komórkowy? Tygodnie, miesiące, a może ten czas liczycie w latach? Czy należycie do grona osób, które podążają za technologicznymi trendami? Czy też traktujecie smartfon bardziej jako narzędzie pracy i w skrócie – ma działać tak, jak tego od niego oczekujecie? Niezależnie od tego, do której grupy należycie macie swoje zdanie, które potraficie poprzeć odpowiednim argumentem. Jak wygląda to w liczbach? Cóż trendy się zmieniają.

Czytaj dalej

Światowy Dzień Jakości

Kupując wszelkiego rodzaju usługi czy produkty oczekujemy przede wszystkim jednego – że będą one odpowiedniej jakości. Przecież nikt z nas nie chce korzystać z przedmiotów, których owa jakość jest wątpliwa – to żadna przyjemność, a często także powód frustracji. Dlatego tak ważne jest, żeby wybrane przez nas produkty i usługi spełniały, a nawet przekraczały nasze oczekiwania. Właśnie za to odpowiada jakość.

Czytaj dalej

E-mail

Na przestrzeni ostatnich lat na popularności znacznie zyskały różnego rodzaju komunikatory internetowe. Pozwalają one na natychmiastowy kontakt z daną osobą lub grupą ludzi. Prekursorem wysyłania wiadomości w sieci był e-mail, który i dziś jest bardzo chętnie wykorzystywany do przesyłania wspomnianych wiadomości oraz innych informacji. Co więcej ta forma komunikacji wciąż jest bardzo często i chętnie wykorzystywana przez firmy. Nic w tym dziwnego, ponieważ pomimo upływu lat jest to niezwykle wygodne rozwiązanie.

Czytaj dalej