GWIAZDKA 2023

W grudniu zadajemy sobie najczęściej jedno pytanie, które brzmi: „Czy byliśmy grzeczni w tym roku?” Odpowiedź na nie ma ogromne znaczenie – w końcu od tego zależy, czy znajdziemy prezenty pod choinką lub też w Mikołajki, albo jedno i drugie 🙂 Nieważne też, czy wierzymy w św. Mikołaja, czy nie. Przecież prezent możemy otrzymać zarówno od niego, najbliższych lub samych siebie 😉 Oczywiście w nagrodę za nasze całoroczne odpowiednie zachowanie.

Czytaj dalej

Wspieramy nowe trendy

Jak długo posiadacie obecny telefon komórkowy? Tygodnie, miesiące, a może ten czas liczycie w latach? Czy należycie do grona osób, które podążają za technologicznymi trendami? Czy też traktujecie smartfon bardziej jako narzędzie pracy i w skrócie – ma działać tak, jak tego od niego oczekujecie? Niezależnie od tego, do której grupy należycie macie swoje zdanie, które potraficie poprzeć odpowiednim argumentem. Jak wygląda to w liczbach? Cóż trendy się zmieniają.

Czytaj dalej

Black Friday 2023

Black Friday, czyli inaczej Czarny Piątek na stałe zagościł w naszym kraju. Obchodzenie tego „święta” zakupów nie jest tylko ciekawym pomysłem na pokazanie promocyjnej oferty. Niemal wszyscy przedsiębiorcy szykują coś ekstra dla swoich klientów na dzień szaleństwa zakupowego.

Czytaj dalej