Dodajemy Gigabajty!

Sposób korzystania z telefonów komórkowych bardzo zmienił się na przestrzeni ostatnich lat. Kiedyś służył on do dzwonienia oraz odbierania połączeń, czy wysłania wiadomości tekstowej SMS. Dziś głównym wyznacznikiem dobrej oferty abonamentowej jest pakiet gigabajtów jaki mamy do wykorzystania w danej taryfie. Idąc z duchem czasu, my także zmieniamy ofertę FM MOBILE, tak aby była ona dostosowana do nowych standardów. Co zmieniliśmy?

Czytaj dalej

Xiaomi lepsze od Apple

Każdy producent smartfonów chce znaleźć się na samym szczycie. Pragnie, aby to właśnie jego urządzenia były najczęściej i najchętniej wybierane. Zaistnienie na rynku mobilnym jest trudne, lecz możliwe, co doskonale udowodniło już kilka firm. Pierwsza połowa roku 2021 już za nami, a przyniósł on istotne przetasowanie wśród liderów. Co się zmieniło?

Czytaj dalej

Lato w FM MOBILE trwa dłużej!

Wakacje 2021 oficjalnie możemy uznać za otwarte! Letnia pogoda zagościła w naszym kraju i zachęca do wyjścia z domu. Mając telefon pod ręką sprawdzimy wszystkie potrzebne nam informacje, zrobimy doskonałe zdjęcia z naszych wypraw oraz opublikujemy je w mediach społecznościowych. Do tego wymagany jest dostęp do sieci oraz odpowiedni limit pakietu danych do wykorzystania.

Czytaj dalej