Szybkie ładowanie w standardzie

Zdążyliśmy przyzwyczaić się do możliwości natychmiastowej komunikacji z drugim człowiekiem. Wymagamy także od niej coraz więcej. Chcemy nie tylko słyszeć, ale i widzieć swojego rozmówcę. Nowoczesne rozwiązania pozwalają na coraz więcej, a niemal wszystkie są dostępne za pomocą naszych smartfonów. Nic więc dziwnego, że nieczęsto wychodzimy z domu bez telefonu. Intensywne korzystanie z aplikacji ma wpływ na długość pracy naszego urządzenia. Chcemy jak najszybciej uzupełnić energię, dlatego korzystamy z wielu różnych standardów szybkiego ładowania, które nie zawsze współdziałają. Czy można to zmienić?

Czytaj dalej

Czy nadchodzi nowa era telekomunikacji?

Korzystanie z telefonu komórkowego „weszło” nam w nawyk. Stał się on niemal niezbędnym elementem naszego wyposażenia niezależnie od tego czy przebywamy w domu, czy poza nim. Któż z nas nie wracał do mieszkania z powodu pozostawienia w nim swojego telefonu? Nic w tym dziwnego, skoro smartfon z powodzeniem może zastąpić nam portfel, a nawet klucze od drzwi. Chcemy także stale przebywać w zasięgu gwarantującym natychmiastową komunikację z drugą osobą. Nie zawsze jednak jest to możliwe. Istnieją miejsca na świecie, w których nie uświadczycie ani jednej kreski zasięgu jakiegokolwiek operatora. Kontakt umożliwia jedynie połączenie satelitarne oraz wysoce specjalistyczne urządzenia. Powstały plany, aby to zmienić.

Czytaj dalej

netFM najtańszy w Polsce

W dzisiejszym czasach, stwierdzenie, że Internet nie jest podstawą do komunikowania, śmiało można nazwać nietrafionym. Bez niego smartfon, czy komputer ma znacznie ograniczone funkcjonalności. Co więcej, wiele aplikacji bez takiego połączenia po prostu nie będzie działać. Dlatego tak ważna jest zarówno odpowiednia prędkość Internetu jak i odpowiedni pakiet gigabajtów. A te nie są darmowe. Ile trzeba zapłacić w Europie, ile w Polsce, a ile w FM MOBILE?

Czytaj dalej