Huawei 5G CPE Pro 2

Dostęp do Internetu to podstawa – z tym twierdzeniem nie można się nie zgodzić. Niemal wszystkie nasze aktywności przeniosły się do wirtualnego świata, co dobitnie pokazała pandemia. Im szybsze połączenie z siecią, tym swobodniej i wygodniej możemy z niej korzystać. Takie możliwości daje nam sieć najnowszej generacji, czyli 5G. Aby z niej korzystać potrzebujemy urządzenia, które obsługuje tą technologię. Jeśli chodzi o smartfony wybór zaczyna być coraz większy. Nieco inaczej jest w przypadku routerów, jak na razie pojawiło się kilka urządzeń z wbudowanym modemem 5G. Dziś chcemy zaprezentować jeden z nich, a konkretnie Huawei 5G CPE Pro 2.

Czytaj dalej

Telegram

Pozostajemy w temacie komunikatorów. I dzisiejszy wpis poświęcimy kolejnemu z nich czyli Telegramowi. Jest to nowoczesna aplikacja oferująca wiele opcji dotyczących wysyłania wiadomości, a także bardzo dużo (o ile nie najwięcej) w kwestii personalizacji. Ma też opinię komunikatora dbającego o nasze bezpieczeństwo.

Czytaj dalej

SIGNAL

Obiecaliśmy, że powrócimy jeszcze do tematu komunikatorów, a dokładniej do aplikacji Signal i Telegram. Rozpoczniemy od Signala – ponieważ to on zyskał najbardziej na popularności korzystając z zamieszania wokół WhatsApp. Doprowadziło to nawet pewnej kuriozalnej sytuacji, ale o tym za chwilę.

Czytaj dalej