Jak działa FM CashBack?

Z zakupami nierozerwalnie powiązane jest wydawanie pieniędzy. Każdy kolejny zakup to konieczność przeznaczenia konkretnej ilości gotówki. Czy można to zmienić? Oczywiście, że tak, a odpowiedzią jest FM CashBack! Rabat, który otrzymujecie za korzystanie z usług FM MOBILE.

Któż z nas nie lubi sytuacji kiedy to wydane pieniądze wracają? Chętnie taką opcję wybralibyśmy przy każdych zakupach. Oferta FM CashBack to doskonały wybór dla każdej osoby ceniącej sobie jasne i proste rozwiązania.

Czym jest FM CashBack?

Zapewne większość z Was wie doskonale czym jest FM CashBack – korzystacie z niego od wielu, wielu miesięcy. Swoją niezwykłą historię możecie opowiedzieć biorąc udział w zorganizowanym przez nas konkursie (szczegóły znajdziecie na naszym profilu na Facebooku oraz stronie). Nie możemy zapominać o tych, dla których FM CashBack dalej stanowi niewiadomą. Dla niektórych odświeżenie informacji także może być pomocne – w końcu minęły już 3 lata.

Tworząc ofertę FM MOBILE staraliśmy się, aby była ona przejrzysta i dostosowana do Waszych potrzeb. Jako, że należymy do rodziny FM naturalną koleją rzeczy było pojawienie się opcji dostępnych dla osób, które współpracują z grupą. FM CashBack przeznaczony jest wyłącznie dla Partnerów Biznesowych FM WORLD Polska – pod tym względem jesteście wyjątkowi, ponieważ oferta FM MOBILE dostępna jest jedynie w naszym kraju. Zapewnia stałą, co miesięczną kwotę zwrotu w postaci rabatu handlowego i jest ona zależna od wybranego abonamentu.

Jak widzimy na wysokość otrzymanego rabatu FM CashBack wpływa kwota jaką przeznaczymy co miesiąc na usługi telekomunikacyjne oraz dostępu do Internetu. Najniższa wartość to 40,57 zł, która stale rośnie – 56,83 zł i 105,61 zł, maksymalnie osiągając kwotę 121,87 zł.

Jak to ma się do wysokości abonamentów w poszczególnych taryfach? Powiedzieć wyśmienicie to mało. Dzięki FM CashBack otrzymujecie bezkonkurencyjny abonament na rynku, niezależnie czy mówimy o opcji telefonicznej czy Internetowej.

Każda oferta abonamentu telefonicznego to rozmowy do wszystkich sieci oraz telefony stacjonarne bez limitu (również połączenia wideo) oraz nielimitowane SMSy i MMSy. W zależności od rodzaju abonamentu i długości zawieranej umowy otrzymacie:

  • 20, 30 i 50 GB odpowiednio dla taryf Start, Advance, Success dla umów zawartych na 24 miesiące
  • 10, 15 i 25 GB odpowiednio dla taryf Start, Advance, Success dla umów zawartych na 12 miesięcy

Decydując się na Internet mobilny netFM otrzymasz 30, 50 lub 100 200 GB do wykorzystania.

Uwzględniając rabat FM CashBack rachunek za codzienne korzystanie sieci jest niewiarygodnie niski.

  • Pakiet Start to zaledwie 9,33 zł miesięcznie
  • Pakiet Advance to jedynie 13,03 zł miesięcznie
  • Pakiet Success to tylko 18,68 zł miesięcznie

Internet domowy HomeOffice to z kolei 100 200 GB pakietu do wykorzystania w dzień oraz 200 GB w nocy.

  • Pakiet Start to zaledwie 18,68 zł miesięcznie
  • Pakiet Advance z routerem to jedynie 24,29 zł miesięcznie
  • Pakiet Success z routerem premium to tylko 28,03 zł miesięcznie

Czy jakakolwiek inna sieć w Polsce oferuje tak dobre warunki w tak niskiej cenie? 😉

Co zrobić aby otrzymać FM CashBack?

Oczywiście należy wybrać najlepszą dla siebie ofertę taryfową w promocji Cash&Poinst i podpisać umowę z FM MOBILE. Następnie musimy spełnić dwa proste warunki:

Pierwszym z nich jest opłacenie całości otrzymanej faktury (FM CashBack jest liczony wyłącznie od podstawy abonamentu i jego przekroczenie nie wpływa na wysokość rabatu). Warto sprawdzać kwoty otrzymywanych faktur, ponieważ zdarzają się sytuacje wykonania telefonu na dodatkowo płatny numer lub wysłania SMSa o podwyższonym koszcie, czy korzystanie z rozmów międzynarodowych. W przypadku kiedy posiadamy np. stałe polecenie przelewu ustawione na daną kwotę.

Drugim warunkiem jest opłacenie faktury w terminie. Dużym ułatwieniem sprostania zadaniu jest stała dla wszystkich data, do której należy wykonać przelew – jest nią 25ty dzień każdego miesiąca. Posiadając w naszej sieci kilka numerów nie musimy pamiętać terminów na każdy z nich. Jedyne o czym należy pamiętać, że datą opłacenia faktury jest data wpływów środków na konto, a nie dzień ich wysłania – dlatego warto zrobić przelew kilka dni wcześniej (np. 25 może wypadać na weekend).

Jak korzystać z FM CashBack?

Po opłaceniu abonamentu na Wasze konto w FM WORLD Polska trafi kwota adekwatna do wybranej opcji. Aby ją wykorzystać należy podczas składania zamówienia zaznaczyć „checkbox” pozwalający na użycie rabatu. FM CashBack pokrywa maksymalnie 90% wartości zakupionych produktów w sklepie FM WORLD Polska (za wartość zakupów wynoszącą 100 zł zapłacimy jedynie 10zl). Jednocześnie pokazuje się informacja o wysokości uzbieranego FM CashBack. To następna wielka zaleta FM CashBack – przechodzi on na kolejne miesiące i nie musi zostać wykorzystany w miesiącu, w jakim go otrzymaliśmy. Co oznacza, że nie musimy się spieszyć, może on zostać sumowany i skorzystamy z niego w dowolnie wybranym momencie. Daje to możliwość decyzji Partnerom Biznesowym o jego wydaniu w najlepszej dla siebie chwili. Musimy zapamiętać, że zgodnie z zasadami Planu Marketingowego FM WORLD rabat możemy wykorzystać do 31 stycznia kolejnego roku w jakim został nam przyznany.

FM CahsBack to nie tylko rabat handlowy – to narzędzie dzięki któremu Partner Biznesowy może zyskać doskonałe produkty FM WORLD Polska, za które otrzymuje punkty do swojej struktury – dlatego korzystamy podwójnie. Pomagamy tym samym w jej rozwoju oraz stabilizacji, ponieważ FM CashBack przyznawany jest przez cały czas trwania umowy abonamentowej na usługi telefoniczne lub internetowe. To wszystko sprawia, że FM CashBack odpowiada na każdą Waszą potrzebę, ponieważ to Wy decydujecie o wszystkim. Dlatego warto mówić o FM CachBack i polecać go dalej, ponieważ jest to rozwiązanie łączące potrzeby komunikacji coraz ważniejsze  dzisiejszym świecie z pragnieniem rozwoju własnego oraz swojej struktury.