FM 4ALL

FM MOBILE to usługi telefonii komórkowej oraz mobilnego i domowego Internetu. Nasza oferta skupia się na dostarczeniu rozwiązań technologicznych zapewniających szybką i bezproblemową łączność. Ma to olbrzymie znaczenie szczególnie w ostatnim czasie, w którym intensywnie korzystamy ze wszelkich możliwych rozwiązań w dziedzinie komunikacji, aby pracować, uczyć się czy kontaktować z najbliższymi.

Od momentu powstania jesteśmy związani z grupą FM WORLD Polska – warto pamiętać, że nasza oferta nie jest przeznaczona wyłącznie dla Partnerów Biznesowych grupy FM. Każdy może z niej skorzystać  w opcji abonamentu oraz dostępu do Internetu.

Zanim jednak opowiemy o samej ofercie warto przedstawić rozwiązania techniczne na jakich pracujemy na co dzień. FM MOBILE jest wirtualnym operatorem komórkowym (MVNO) i jako taki nie posiada własnej infrastruktury technicznej. Co nie oznacza, że nie korzysta z najlepszych możliwych rozwiązań. Otóż MNVO korzysta z istniejących już możliwości zapewnianych przez operatora strukturalnego i w przypadku FM MOBILE jest to Polkomtel – właściciel między innymi sieci Plus. Pozwala to na zaprezentowanie szerokiego wachlarza usług oraz oferty dostosowanej dla najbardziej wymagających klientów.

Czym jest FM 4ALL?

Fm MOBILE to nie tylko FM CashBack. Nasze usługi to także FM 4ALL – oferta skierowana do wszystkich klientów, niezależnie czy są oni związani z grupą FM. Co ją charakteryzuje? To, że możemy ją podpisać na 12 lub 24 miesiące i dzieli się ona na 3 warianty:

 • Abonament telefoniczny
 • Internet Mobilny [netFM]
 • Internet Domowy [HomeOffice]

Każdy wariant z kolei podzielony jest na 3 opcje:

 • START
 • ADVANCE
 • SUCCESS

Abonament telefoniczny FM 4ALL

Przede wszystkim niemal całkowity brak limitów. Już dawno skończyły się czasy, gdy musieliśmy uważać na ilość wydzwonionych minut, czy wysłanych smsów. Każdy abonament telefoniczny FM 4ALL gwarantuje nielimitowane rozmowy na krajowe numery komórkowe i krajowe numery stacjonarne, różnią się pakietem danych do wykorzystania.

W zależności od rodzaju abonamentu i długości zawieranej umowy otrzymacie:

 • 20, 30 i 50 GB odpowiednio dla taryf Start, Advance, Success dla umów zawartych na 24 miesiące
 • 10, 15 i 25 GB odpowiednio dla taryf Start, Advance, Success dla umów zawartych na 12 miesięcy

Użytkowanie komórki zmieniło się bardzo mocno w przeciągu ostatnich lat – kiedyś dzwoniliśmy stosunkowo niewiele (ze względu na wysokie koszty), a dziś cenimy wygodę użytkowania i nie chcemy mieć żadnych ograniczeń w kontaktach z drugą osobą – obojętnie w jakiej sieci znajduje się jej numer. Mobilność oznacza wygodę i możliwość natychmiastowego kontaktu z każdym. To samo dotyczy numerów stacjonarnych, pomimo tego, że powoli się od nich odchodzi. Najczęściej znajdziemy je w różnego rodzaju urzędach i instytucjach, gdzie taki numer stanowi jedyną możliwość kontaktu. A my nie chcemy przecież naliczać sobie dodatkowych kosztów do comiesięcznego rachunku. Zasada ta tyczy się też SMSów i MMSów – statystyki pokazują, że korzystamy z nich coraz mniej na rzecz różnego rodzaju komunikatorów internetowych. Jednak każdemu z nas zdarzy się ich wysłać kilka lub kilkanaście w miesiącu, a my chcemy mieć stały rachunek bez żadnych niespodzianek.

 • Pakiet Start otrzymacie w cenie 29,90 zł miesięcznie.
 • Pakiet Advance otrzymacie w cenie 39,90 zł miesięcznie.
 • Pakiet Success otrzymacie w cenie 49,90 zł miesięcznie.

Internet Mobilny netFM 4ALL

Dziś komunikacja bez dostępu do Internetu niemal nie istnieje. Każdy z nas ma zainstalowaną skrzynkę mailową w swoim telefonie (chociażby tylko po to aby móc swobodnie korzystać z tego co oferuje nam Google). Dochodzą do tego komunikatory, bankowość, nowoczesna prasa, zakupy – tych przykładów jest niezliczona ilość, a łączy je jedno – wszystkie działają online. Niektórym wystarczą pakiety oferowane w abonamencie telefonicznym – dla innych będą one zdecydowanie za małe i ich zwiększenie to sprawa priorytetowa. To właśnie dla nich powstała oferta Internetu Mobilnego netFM. Pozwala ona na swobodne i korzystanie z zasobów sieci w zależności od swoich potrzeb. Czy będzie to prowadzenie mobilnego biura, czy też oddanie się filmom, serialom lub grom sieciowym np. w czasie długiej podróży. NetFM zapewnia dostęp do sieci oraz znacznie zwiększone pakiety GB do wykorzystania.

Nazwy opcji pakietowych i ceny są takie sam jak w przypadku opcji abonamentowej – zwiększyliśmy GB, tak aby każdy mógł swobodnie surfować po sieci.

 • Pakiet Start to 30 GB w cenie 29,90 zł miesięcznie
 • Pakiet Advence to 50 GB w cenie 39,90 zł miesięcznie
 • Pakiet Success to 200 GB w cenie 49,90 zł miesięcznie

Uwaga pamiętajcie – oferta netFM nie jest przeznaczona do nawiązywania i wykonywania połączeń, czy wysyłania smsów i mmsów – rozwiązania te są dodatkowo płatne.

Internet Domowy HomeOffice 4ALL

To jeszcze więcej Internetu dla najbardziej wymagających. O tym ile znaczy Internet o odpowiednich parametrach i adekwatny pakiet danych do wykorzystania przekonaliśmy się w przeciągu ostatniego roku. Pandemia odcisnęła swe piętno w każdej dziedzinie naszego życia. Pracę, lekcje, rozrywkę – niemal wszystko przenieśliśmy do wirtualnego świata. Dlatego tak ważny jest stały dostęp do sieci. W ofercie Internetu Domowego kładziemy nacisk przede wszystkim na większą ilość GB w pakiecie. Przecież nie chcemy, aby w trakcie ważnego spotkania online, wirtualnej lekcji, czy podczas oglądania ulubionego serialu nagle wszystko się wyłączyło z powodu limitów transferu. Idealnym rozwiązaniem jest oferta Home Office, która zapewni odpowiedni pakiet danych oraz urządzenie, dzięki któremu roześlemy sygnał Wi-Fi po całym domu.

Home Office 4 ALL to 200 GB do wykorzystania w dzień (pomiędzy godziną 8.00 a 1.00 oraz 200 GB w nocy (pomiędzy godzinami 1.00 a 8.00). Oferta jest niedostępna na okres 12 miesięcy.

 • Pakiet Start to koszt 49,90 zł miesięcznie (bez urządzenia)
 • Pakiet Advence to koszt 69,90 zł miesięcznie, do którego w cenie dobieramy standardowy router
 • Pakiet Success to koszt 89,90 zł miesięcznie do którego dobieramy router klasy premium

Aktualne routery wraz z ich specyfikacją znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Wszystkie wymienione we wpisie ceny uwzględniają rabat za e-fakturę wynoszący 10zł 😉