Uwalniamy FM MOBILE 5G

Wakacje trwają w najlepsze. Wykorzystujemy ten czas na podróże, wypoczynek, opalanie, morskie kąpiele – w dwóch słowach, niezależnie od tego co robimy, na zasłużony urlop. Dla bardzo wielu osób jest to długo wyczekiwany moment, w końcu kilkanaście dni wolnego nie zdarza się nazbyt często. Szybki dostęp do sieci i zawartych w niej informacji może okazać się istotny w różnych sytuacjach (nie tylko tych kryzysowych). Dzięki FM MOBILE 5G serfujemy na fali danych z prędkością zarezerwowaną dla najlepszych.

Przeciętny młody Polak korzysta z sieci przez ponad 4 godziny dziennie. W czasie wakacji zmienia się sposób w jaki korzystamy ze swoich telefonów. Zazwyczaj skłaniamy się do jednego z dwóch rozwiązań. Część osób schowa smartfon głęboko do bagażu i ograniczy czas spędzony przed ekranem, druga część z kolei wykorzysta znacznie więcej dostępnego pakietu internetowego jaki posiada w ramach abonamentu. Który z nich jest lepszy? Nie nam o tym decydować 😉

To Ty wybierasz

Niemniej korzystanie z zasobów sieci jest nieuniknione. Współcześnie wiele spraw załatwimy właśnie za pomocą Internetu. Niezależnie czy będzie chodziło o wyszukanie optymalnej trasy, znalezienie noclegu, sprawdzenie warunków pogodowych na szlaku, czy też po prostu relaks z ulubionym filmem lub serialem – dostęp do sieci zawsze jest mile widziany. Co więcej rożnego rodzaju aplikacje wykorzystamy do kontaktu z najbliższymi, nauki języka, a nawet pracy zdalnej – chociaż stanowczo odradzamy ją podczas urlopu 😉, chyba, że to zaplanowane workation, czyli nic innego jak praca połączona z wakacjami, które coraz bardziej zyskuje na popularności. Nie zapominamy o słuchaniu muzyki w jakości HiFi, graniu w gry online – ilość możliwości jest niemal nieograniczona. To Wy decydujecie w jaki sposób korzystacie z Waszych urządzeń.

FM MOBILE 5G = 5G od Plusa

Naszą rolą jest zapewnienie Wam najlepszej jakości usług – i to właśnie dla Was robimy. Obecnie najszybszą technologią dostępu do Internetu jest 5G. Dla przypomnienia FM MOBILE korzysta z infrastruktury sieci Plus – lidera technologii 5G w Polsce. Potwierdziło to wiele niezależnych testów (również naszych), a wiele z nich w wykonaniu SpeedTest.pl potwierdza, że to właśnie Plus bije niemal dwukrotnie konkurencję jeśli chodzi o prędkości 5G w naszym kraju.

Dlaczego tak się dzieje? Ponieważ specjalnie dla tej technologii wydzielił dedykowane pasmo częstotliwości – pozwoliło to na osiągnięcie wyników niedostępnych dla innych sieci. Początkowo było to 2600MHz, w połowie czerwca tego roku dzięki agregacji (łączeniu) dwóch dodatkowych pasm (2100 MHz dla 5G i 1800MHz dla 4G) nastąpiło znaczne przyśpieszenie osiąganych prędkości przesyłu i pobierania danych. W drugim kwartale tego roku SpeedTest.pl przeprowadził ponad 69 000 testów w technologii 5G. Wyniki były jednoznaczne – Plus z prędkością 138,3 Mb/s pobierania danych „zdeklasował” konkurencję (drugie miejsce to „zaledwie” 76,1 Mb/s).

OperatorPobieranie (Mb/s)Wysyłanie (Mb/s)Ping (ms)
Plus138,318,133
Play76,128,424
Orange71,228,325
T-Mobile67,925,126
Ranking 5G w 2. kwartale 2023

Plus ma więc powody do radości – tak samo jak FM MOBILE. Współpracujemy z najlepszym na rynku operatorem, który wiedzie prym w stosowaniu najnowszych technologii i nie tylko. Testy na podstawie około 813 000 pomiarów uwzględniające wszystkie technologie (5G, 4G i 3G) dla korzystania z Internetu mobilnego również padły „łupem” Plusa.

OperatorPobieranie (Mb/s)Wysyłanie (Mb/s)Ping (ms)
Plus51,611,037
T-Mobile47,212,228
Play46,013,429
Orange44,411,728
Ranking internetu mobilnego w 2. kwartale 2023

Wracając do technologii 5G. Innym rankingiem prędkości Internetu jest opublikowany w czerwcu tego roku przez RFBenchmark. Tu również – bez zaskoczenia – najwyższą prędkość pobierania danych w 5G zapewnił Plus (142,8 Mbit/s).

OperatorPobieranie (Mb/s)Wysyłanie (Mb/s)Ping (ms)Ilość pomiarów
Plus142,824,935,919645
T-Mobile57,735,728,813302
Play53,934,927,324852
Orange50,432,330,815776
Ranking 5G wg RFBenchmark

Świadczy to o tym, że Plus jest niezaprzeczalnym liderem nowych technologii i możecie z nich korzystać razem z FM MOBILE. Ciekawostką jest fakt, że to właśnie Plus jako pierwszy wprowadzał każdy kolejny standard łączności w naszym kraju. Rok 2004 to wprowadzenie 3G, rok 2011 to sieć 4G, a 2020 to najnowsza odsłona dostępu do internetu mobilnego poprzez 5G. Cieszymy się, że współpracujemy z najlepszym operatorem MNO w Polsce.

Uwalniamy FM MOBILE 5G

Dostęp do najlepszych rozwiązań w dziedzinie technologii łączności dostępny jest także w FM MOBILE. Co więcej mamy świadomość tego, że każdy powinien uzyskać pełną swobodę surfowania po sieci z prędkością zarezerwowaną dla liderów. Dlatego od 4go lipca, aż do końca września udostępniamy FM MOBILE 5G dla wszystkich abonentów, którzy w tym czasie zdecydują się na podpisanie umowy lub aneksu. Niezależnie od wybranej oferty, taryfy i czasu na jaki się zdecydujecie. Uwalniamy FM MOBILE 5G!! Dla każdego, dla wszystkich, na zawsze – nic dodać nic ująć 🙂 Wybierz niezawodną komunikację, rozrywkę, streaming w najszybszej opcji. Wybierz najlepsze i najszybsze dostępne rozwiązanie na rynku – bądź razem z FM MOBILE. Korzystaj z sieci 5G oraz zrób sobie prezent w wysokości nawet 900 zł FM CashBack lub obniż abonament na pierwsze 3 miesiące – wybierz rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb. Zamówienie złożycie na naszej stronie.

PS. Przypominamy, że aby skorzystać z FM MOBILE 5G musisz być w zasięgu technologii 5G oraz posiadać odpowiednie urządzenie umożliwiające korzystanie z tej technologii – tu znajdziesz mapę zasięgu oraz listę urządzeń.