Wakacje z FM MOBILE

Nadeszły wyczekiwane wakacje – dla większości z nas jest to czas urlopu i związanego z nim wypoczynku. Planów na wykorzystanie tych wolnych od pracy lub nauki dni może być wiele. Wszystkie łączy to, że oczekujemy pięknej pogody i wewnętrznego spokoju. To właśnie wtedy możemy sobie pozwolić na nieco więcej luzu i beztroski. Ogranicza nas jedynie własna fantazja oraz… budżet jaki możemy przeznaczyć na nasz urlop. Razem z nami możecie przestać martwić się o usługi telekomunikacyjne i sprawić, że wakacje będą trwały 3 miesiące 🙂

Smartfon umożliwia kontakt z bliskimi i znajomymi niezależnie od tego gdzie przebywamy. Oprócz tego otrzymujemy także bycie online w niemal każdym miejscu na świecie. Telefon komórkowy stał się podstawowym urządzeniem z jakiego korzystamy na co dzień (nie tylko w czasie urlopu). Aby w pełni wykorzystać jego możliwości musimy być w zasięgu sieci oraz posiadać w niej abonament. Teraz możesz skorzystać z wakacyjnej promocji od FM MOBILE i płacić jeszcze mniej. Wystarczy, że podpiszecie z nami nową umowę na 2 lata, a… obniżycie swój abonament na okres trzech pierwszych miesięcy.

Za niecałe 15 złotych w taryfie Start otrzymacie nielimitowane rozmowy wraz z wiadomościami SMS I MMS oraz 20 GB pakiet danych do wykorzystania. Jesteście zainteresowani wyłącznie serfowaniem w sieci? Doskonale sprawdzi się oferta Internetu mobilnego z 30 GB w tej samej cenie.

Potrzebujecie więcej? Wybierzcie taryfę Success, która w abonamencie oprócz nielimitowanych rozmów i wiadomości SMS i MMS pozwoli na wykorzystanie 50GB w ramach miesięcznego pakietu. Z kolei opcja Internetu mobilnego to pakiet aż 200GB! A to wszystko za niecałe 25 zł przez pierwsze 3 miesiące trwania umowy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:

Pamiętajcie, że wakacyjna promocja podlega kumulacji! Więcej umów to większe obniżki i większa oszczędność! W promocji uczestniczą zamówienia na umowy złożone w terminie od 4 lipca do 30 września 2022 r. na okres 24 miesięcy.

Chcecie mieć coś więcej niż abonament?

Mamy zatem dla Was coś wyjątkowego. Zarejestrujcie się jako Partner Biznesowy FM WORLD POLSKA i przygotujcie się na: Cashbackowy zawrót głowy!

Czym jest FM CashBack? To wyjątkowe rozwiązanie dostępne wyłącznie w FM MOBILE. To narzędzie, które zmieniło sposób w jaki postrzegamy abonament telefoniczny. Opłacasz go i otrzymujesz środki, które możesz wydać na dowolne, doskonałe produkty w sklepie FM WORLD POLSKA. Niezmiennie polecamy go każdemu 🙂

Wysokość wydatków związanych z urlopem może przytłoczyć. Mamy tego świadomość, dlatego Wakacje z FM MOBILE pozwolą na znaczne oszczędności. Tylko u nas możecie zdobyć nawet 300 zł dodatkowego FM CashBack co miesiąc! To aż 900 zł FM CashBack w czasie pierwszych trzech miesięcy trwania Umowy! Brzmi niewiarygodnie, prawda? Wybierz FM MOBILE i oszczędzaj na zakupach razem z FM WORLD POLSKA.

Ile FM CashBack można zyskać?

Zapoznaj się z naszą ofertą:

Pamiętajcie, tylko od Was zależy ilość podpisanych umów, a co za tym idzie, ilość zgromadzonego rabatu CashBack jaki znajdzie się na Waszych kontach! W promocji uczestniczą zamówienia na umowy złożone w terminie od 4 lipca do 30 września 2022 r. na okres 24 miesięcy.

Co należy zrobić, aby rozpocząć wakacje razem z nami?

  • Zamówcie umowę w terminie od 4 lipca do 30 września 2022 r.
  • Zrobicie to za pomocą strony, aplikacji lub rozmowy z konsultantem
  • Wybierzcie abonament telefoniczny, Internet mobilny lub Internet Domowy w ofercie na 24 miesiące
  • Wybierzcie FM4ALL lub FM CashBack lub Mega Points
  • Wybierzcie interesująca Was taryfę (Start, Advance, Success)
  • Potwierdźcie złożenie zamówienia
  • Wyczekujcie kuriera z umową
  • Cieszcie się wakacjami i polecajcie FM MOBILE

O czym jeszcze warto pamiętać w czasie wakacji?

Jeśli planujecie zagraniczne podróże nie zapomnijcie o roamingu. Wiemy – pisaliśmy o tym już niejednokrotnie, także w tak zwanej „pigułce” Nie chcemy, aby Wasz budżet został nadszarpnięty przez niespodziewany wydatek związany z wysoką fakturą za korzystanie z telefonu komórkowego poza granicami naszego kraju. Dlatego ten temat będzie stale przewijał się w naszych wakacyjnych wpisach. Czy pamiętacie, czym różni się rozmowa w roamingu od rozmowy międzynarodowej? 🙂

Polecamy także nasz przegląd wakacyjnych aplikacji, które pomogą dotrzeć w wybrane miejsce, zrobić listę niezbędnych do spakowania rzeczy,zorganizować nocleg, oraz stworzyć ze zdjęć prawdziwe dzieła sztuki 🙂

P.S.

Pamiętajcie, że promocja Wakacje z FM MOBILE łączy się z programem BPS!

Z promocji wyłączone są umowy zawarte w ramach Promocji HomeOffice 4ALL w taryfie Advance i Success.

Szczegóły znajdziecie w Regulaminie Promocji Wakacje z FM MOBILE.