Lato trwaj!

Wraz z końcem sierpnia wakacje oficjalnie dobiegły końca. Ale nie w FM MOBILE, ponieważ u nas lato trwa do końca września, a później nieprzerwanie przez całe 2 lata! Jak to możliwe? Pamiętacie, że możecie podwoić wielkość swojego pakietu w abonamencie i to na CAŁY czas trwania umowy? Internetu nigdy za wiele! Tym bardziej, że mamy za sobą rozpoczęcie roku szkolnego, a współczesne nauczanie nie może odbywać się bez dostępu do sieci.

W FM MOBILE lato trwa dłużej!

Przypominamy, że każdy abonament telefoniczny to zawarty na okres 24 miesięcy to jeszcze więcej Internetu! To także gwarancja nielimitowanych rozmów na krajowe numery komórkowe i stacjonarne oraz nielimitowane wiadomości SMS i MMS.

Wszyscy mogą zostać Abonentami FM MOBILE. Jak to zrobić? Wystarczy złożyć zamówienie za pomocą naszej aplikacji FM MOBILE EVERYWHERE lub za pomocą strony internetowej www.fmmobile.pl.

Nasza oferta to nie tylko abonament telefoniczny, lecz także Internet mobilny oraz Internet domowy. Dlatego możecie wybrać opcję idealnie dostosowaną do Waszych potrzeb. FM 4ALL doskonale sprawdzi się dla osób niezwiązanych z Grupą FM, a Partnerom Biznesowym FM WORLD POLSKA niezmiennie polecamy FM CashBack – narzędzie, które zmieniło sposób w jaki postrzegamy abonament telefoniczny.

Każda z wybranych przez Was opcji to postawienie na jakość i niezawodność. Wiemy, jak ważne jest szybkie oraz stabilne połączenie z siecią, w każdym momencie. Przebywanie w zasięgu jest niezwykle ważne, dlatego jako operator MVNO korzystamy z infrastruktury należącej do Polkomtela (sieci Plus), a więc jednej z pierwszych jaka powstała w naszym kraju. Pozwala to na swobodne korzystanie z zasobów Internetu i przeniesienie się do wirtualnego świata, który stał się ważną częścią naszego życia. Lekcje online (i nie tylko one) nie są już wymysłem fantastów, a zwykłą codziennością. Dotyczy to także pracy zdalnej, która była kiedyś zarezerwowana jedynie dla osób pracujących w środowisku IT. Dziś nie wyobrażamy sobie życia bez dostępu do Internetu, bez możliwości natychmiastowego kontaktu, czy sprawdzenia informacji.

Współczesna szkoła także podporządkowała się tej zasadzie. Plecaki, podręczniki, zeszyty, piórniki, kredki – można by powiedzieć oto niezbędne elementy wyposażenia przygotowanego ucznia. Kiedyś tak było – do nauki nie potrzebowaliśmy niczego więcej (oprócz samej chęci 😊). Obecnie czasy są zupełnie inne – większość wiedzy znajdujemy w sieci, w której poruszamy się za pomocą smartfonów, tabletów i komputerów. Nasze pociechy również coraz częściej i w coraz młodszym wieku sięgają po te urządzenia. Czasy, gdy telefon komórkowy był dobrem luksusowym bezpowrotnie minęły. W związku z tym powinniśmy zadbać o odpowiednie przygotowanie urządzenia dla dziecka. Ponieważ smartfon to urządzenie służące nie tylko komunikacji, ale też nauce, która dzięki niemu może być przyjemniejsza i bardziej efektywna.

Powrót do szkoły mamy już za sobą, nierozłącznie kojarzy się on z końcem lata. Dzięki ofercie FM MOBILE możecie cieszyć się nim o wiele, wiele dłużej. Dodatkowe pakiety GB przydadzą się Wam w każdej sytuacji, nie tylko podczas nauki, czy zajęć w formie online. Wielokrotnie mówiliśmy i mówić będziemy, że dostęp do sieci w dzisiejszym świecie jest koniecznością, a wraz z nim szybka i niezawodna komunikacja. Dlatego cieszymy się, że możemy zaoferować Wam rozwiązania i być razem z Wami zawsze w zasięgu.