Lato w FM MOBILE trwa dłużej!

Wakacje 2021 oficjalnie możemy uznać za otwarte! Letnia pogoda zagościła w naszym kraju i zachęca do wyjścia z domu. Mając telefon pod ręką sprawdzimy wszystkie potrzebne nam informacje, zrobimy doskonałe zdjęcia z naszych wypraw oraz opublikujemy je w mediach społecznościowych. Do tego wymagany jest dostęp do sieci oraz odpowiedni limit pakietu danych do wykorzystania.

Podwojenie w dobrej cenie!

W związku z tym mamy dla Was niespodziankę… Pytacie jaką? Spieszymy z odpowiedzią! Otóż przez całe lato będziecie mogli podwoić swój pakiet danych na CAŁY czas trwania umowy! Brzmi niewiarygodnie, prawda? To 730 dni surfowania po sieci z powiększonym limitem! Co należy zrobić, żeby otrzymać dodatkowe gigabajty? To nic trudnego. Wystarczy jedynie podpisać umowę z FM Mobile lub przedłużyć tą już obowiązującą. My odpowiednio w każdej z taryf podwoimy pakiet gigabajtów jaki macie do wykorzystania w danym miesiącu, a to wszystko w tej samej rewelacyjnej cenie!!

Promocja „Lato z FM Mobile” dotyczy wszystkich abonamentów telefonicznych (w ofercie bez urządzeń) zawieranych na okres 24 miesięcy. Niezależnie od tego czy wybierzecie FM4ALL skierowany do wszystkich osób ceniących sobie najlepsze rozwiązania telekomunikacyjne, czy też FM CashBack przeznaczony dla Partnerów Biznesowych FM WORLD POLSKA. Każdy może skorzystać z możliwości dodatkowych chwil surfowania po sieci!

Jak złożyć zamówienia na umowę?

Możesz to zrobić na 3 sposoby:

Swoją obecną umowę możesz przedłużyć (maksymalnie na 90 dni przed jej zakończeniem/przejściem na czas nieokreślony) kontaktując się z konsultantem FM MOBILE dzwoniąc na numer 727 900 900 lub wypełniając formularz kontaktowy na fmmobile.pl.

W promocji biorą udział wszystkie zamówienia złożone w terminie 01.07 – 30.09.2021 r.

Nie czekaj i ciesz się doskonałą jakością Internetu z podwojonym pakietem już teraz!

Z nami w drodze po sukces!

Pamiętaj, jesteśmy zawsze z Tobą! Pomagamy Ci w codziennych kontaktach z bliskimi, jak również w tych biznesowych. Z nami zawsze jesteś w zasięgu niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz. A na dodatek, teraz, dzięki podwojonemu pakietowi internetowemu od FM Mobile możesz osiągnąć dużo więcej! Co najważniejsze, nie musisz być Partnerem Biznesowym, ponieważ „Lato w FM MOBILE” jest dla wszystkich!

To tylko kilka kroków:

  • Zamów umowę lub przedłuż już obecną w terminie od 1 lipca do 30 września 2021 r.
  • Zrób to za pomocą strony, aplikacji lub rozmowy z konsultantem
  • Wybierz abonament telefoniczny w ofercie na 24 miesiące
  • Wybierz FM4ALL lub FM CashBack lub Mega Points
  • Wybierz interesująca Cię taryfę (Start, Advance, Success)
  • Wyczekuj kuriera z umową
  • Korzystaj i polecaj FM MOBILE 🙂