Rozdajemy prezenty!

Grudzień to wyjątkowy czas dla każdego. Nic dziwnego – przypadające w tym czasie Święta Bożego Narodzenia oraz Nowy Rok tworzą magiczną atmosferę. Wcześniej jednak wiele osób musi sobie radzić z przedświąteczną krzątaniną i stresem. Całoroczne raporty w pracy, długie chwile spędzone na sprzątaniu oraz przygotowywaniu potraw oraz oczywiście szał zakupów. Grudzień to także czas promocji i nie inaczej jest w FM MOBILE.

Okres świąteczny polega w szczególności na dawaniu. Możemy poświęcić swój czas, swoją uwagę. Możemy obdarować kogoś uśmiechem i dobrym słowem. Innym rodzajem prezentów są te znajdowane pod choinką. Łączy je wszystkie jedna rzecz – każdy z nich jest wyjątkowy.

Co jest cechą najlepszego prezentu? Powoduje radość i uśmiech obdarowanego 😊 Sposobów na osiągnięcie tego celu jest wiele i jednym z nich jest FM CashBack.

To unikalne rozwiązanie, które pozwala na otrzymywanie stałego rabatu handlowego za korzystanie z telefonu komórkowego, a korzystamy z niego wielokrotnie każdego dnia. W czasach gdy przebywanie w zasięgu oraz błyskawiczne otrzymywanie wiadomości jest koniecznością, smartfon stał się nieodłącznym towarzyszem naszego życia. To dlatego FM CashBack doskonale wpisał się w oczekiwania naszych abonentów. W grudniu możecie zyskać go jeszcze więcej!

Świąteczne rozdanie z FM MOBILE!

Do końca weekendu, a dokładnie do 12 grudnia 2021 roku możecie zdobyć dodatkowy FM CashBack oraz wybrany Zestaw Świąteczny. Co należy zrobić, aby cieszyć się z dodatkowego rabatu? Wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

„Dlaczego prezent od św. Mikołaja powinien trafić właśnie do Ciebie?”

Byliście grzeczni w tym roku? Uważacie, że FM CashBack należy się właśnie Wam? Dajcie się porwać fantazji i weźcie udział w konkursie!

Ile można wygrać?

Pierwsza trójka otrzyma odpowiednio:

 • I miejsce 150 FM CashBack.
 • II miejsce 100 FM CashBack.
 • III miejsce 50 zł FM CashBack.

Każdy z laureatów wybierze także jeden Zestaw Świąteczny Kosmetyków spośród:

 • Zestaw damski Pure Royal 366
 • Zestaw męski Pure Royal 199
 • Zestaw unisex Pure Royal 900
 • Zestaw Gold Regenesis
 • Zestaw Aloe Vera
 • Zestaw Hello Honey
 • Zestaw Unisex
 • Zestaw dla Niej
 • Zestaw dla Niego
 • Zestaw Unicorn Elixir

Przypominamy jeszcze raz, macie czas jedynie do 12 grudnia – do dzieła!

sPREZENTuj sobie FM CashBack!

Konkurs to nie jedyna okazja na otrzymanie dodatkowego FM CashBack. Jeśli odpowiadanie na konkursowe pytanie nie jest dla Was, to wystarczy, że zostaniecie abonentem FM MOBILE lub przedłużycie swoją obecną umowę. Promocja dotyczy abonamentu telefonicznego, Internetu mobilnego oraz Internetu domowego w ofercie Cash&Points.

Ile można zyskać? Wiele bo aż od 100 do 300 zł za jedną umowę lub aneks!

Potrzebujesz kilku numerów? To nie problem – KAŻDA umowa lub aneks to dodatkowy FM CashBack!

Dzięki temu możesz otrzymać znacznie, znacznie więcej!

PromocjaTaryfa StartTaryfa AdvanceTaryfa Success
Cash&Points
Edycja II
Promocyjny rabat FM CashBack100 zł150 zł200 zł
netFM Cash&Points
Edycja II
Promocyjny rabat FM CashBack100 zł150 zł200 zł
HomeOffice Cash&Points
Edycja II
Promocyjny rabat FM CashBack200 zł250 zł300 zł
„Promocyjny rabat FM CashBack przysługujący jednorazowo za zawarcie  Umowy lub Aneksu po spełnieniu warunków  Promocji „Sprezentuj Sobie FM CashBack!”

Promocja trwa przez cały grudzień – nie czekaj i zamów już teraz!

Jak to zrobić?

Wystarczy złożyć zamówienie:

Pamiętaj – liczy się data złożenia zamówienia 😊

Aneks do Twojej aktualnej umowy uzyskasz podczas rozmowy z konsultantem.

Przypominamy, że promocja skierowana jest do Partnerów Biznesowych FM WORLD POLSKA.

Jeśli chcesz Sprezentować sobie FM CashBack zarejestruj się jako Partner Biznesowy.

W promocji uczestniczą umowy i aneksy zawarte na okres 24 miesięcy w ofercie Cash&Points w abonamencie telefonicznym, Internecie mobilnym oraz Internecie domowym.

Podwoiliśmy Gigabajty!

W połowie października także mieliśmy niespodziankę. Specjalnie dla Was PODWOILIŚMY dostępne gigabajty! Wiemy, że w dzisiejszym świecie szybka i przede wszystkim niezawodna komunikacja jest najważniejsza. Jej niezbędnym kluczem jest stały dostęp do Internetu. Pozwalają na to podwojone pakiety internetowe jakie na stałe zagościły w ofercie FM MOBILE. Jak ważny jest dostęp do sieci podczas świąt przekonaliśmy się już nie raz. Zeszłoroczne święta były inne niż wszystkie poprzednie. Dla bezpieczeństwa naszych najbliższych zostaliśmy w swoich domach. Różnego rodzaju komunikatory pozwoliły na zachowanie bliskości poprzez kontakt w czasie rzeczywistym. Aby działać wykorzystują one dostępny pakiet internetowy. Daliśmy go Wam na stałe – po to abyście mogli z niego korzystać na co dzień oraz, aby w te święta także być blisko ze swoimi bliskimi. Pomoże w tym także najnowsze osiągnięcie w dziedzinie telekomunikacji jakim jest technologia 5G – pozwalająca na uzyskanie nieosiągalnych dotąd prędkości transferu. Wszystko po to, aby żyło nam się łatwiej i wygodniej – szczególnie w dzisiejszych, niełatwych czasach.

Na tym właśnie opiera się nasza oferta – na stałym i swobodnym kontakcie, oparta o najnowsze technologie. Uzupełniliśmy ją o wyjątkowe rozwiązanie jaki jest FM CasbBack i który możecie przeznaczyć na dowolne produkty. To wy decydujecie, co znajdzie się w Waszym zakupowym koszyku. To Wy decydujecie także ile go otrzymacie wybierając nasza promocyjną ofertę, ponieważ Sprezentujecie sobie FM CachBack sami 😊 Wierzymy także, że byliście grzeczni w tym roku i nie będziecie mieli problemu z odpowiedzią na nasze konkursowe pytanie. Pamiętajcie FM CashBack’u nigdy za wiele!