Dodajemy Gigabajty!

Sposób korzystania z telefonów komórkowych bardzo zmienił się na przestrzeni ostatnich lat. Kiedyś służył on do dzwonienia oraz odbierania połączeń, czy wysłania wiadomości tekstowej SMS. Dziś głównym wyznacznikiem dobrej oferty abonamentowej jest pakiet gigabajtów jaki mamy do wykorzystania w danej taryfie. Idąc z duchem czasu, my także zmieniamy ofertę FM MOBILE, tak aby była ona dostosowana do nowych standardów. Co zmieniliśmy?

Przede wszystkim posłuchaliśmy Was. Sami powiedzieliście czego potrzebujecie i czego oczekujecie od doskonałej oferty abonamentowej. Zdecydowanie jest to większy pakiet internetowy. To dlatego promocja „Lato z FM MOBILE” cieszyła się tak wielkim zainteresowaniem. Chcąc wyjść Wam naprzeciw postanowiliśmy, że podwojone gigabajty zostają! Co więcej podwojenie to nie będzie dotyczyło tylko abonamentu telefonicznego, ale także Internetu domowego!

Jak dokładnie będzie wyglądać oferta FM MOBILE?

Od 26 października będziecie mogli na stałe skorzystać z nowych możliwości jakie otrzymacie od FM MOBILE. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy II Edycję wszystkich dostępnych promocji. Co dokładnie się zmieniło?

Abonament telefoniczny

Zawierając umowę na 24 miesiące dostaniecie aż do 50 GB do wykorzystania co miesiąc. Niezależnie czy jesteście Partnerami Biznesowymi i zdecydujecie się na FM CashBack (dzięki niemu otrzymujecie jeszcze więcej 🙂 ), czy też Wasz wybór padnie na FM 4ALL – to w każdym przypadku zyskujecie 2 razy więcej Internetu! Podwojenie obowiązuje przez cały czas trwania umowy! Każdy abonament telefoniczny to gwarancja nielimitowanych rozmów na krajowe numery komórkowe i stacjonarne oraz nielimitowane wiadomości SMS i MMS.

Internet domowy

Każda umowa HomeOffice to jeszcze więcej Gigabajtów! 200 GB do wykorzystania w dzień oraz 200 GB w nocy to pakiet, który pozwoli na swobodne korzystanie z zasobów Internetu. Dobierz dopasowany pod siebie router (podstawowy lub premium w taryfie Advance lub Success) i udostępnij połączenie z siecią dla wszystkich domowników. Masz swoje urządzenie? Możesz wybrać opcję bez sprzętu w taryfie Start. Za każdym razem zyskujesz doskonałą jakość i niezawodność połączenia z Internetem. Wybór zależy jedynie od Ciebie!

Wypróbuj usługę FM MOBILE 5G!

Chcesz poczuć prawdziwą prędkość? Skorzystaj z technologii 5G dzięki usłudze FM MOBILE 5G! To najnowsza generacja telefonii komórkowej. Jest naturalnym następcą mobilnej sieci 4G LTE. Co można dzięki niej zyskać? Dużo większą niezawodność i stabilniejsze połączenie. Daje to znacznie mniejsze opóźnienia w czasie korzystania z sieci oraz prędkości pobierania i wysyłania danych niedostępne dla poprzednich generacji. O jakich osiągach mówimy? Szacunkowa maksymalna prędkość w ramach FM MOBILE 5G to 600 Mb/s dla pobierania i 60 Mb/s dla wysyłania danych! Nie wiesz czy Twój telefon pozwala na korzystanie z technologii 5G? Listę urządzeń oraz mapę zasięgu znajdziesz na naszej stronie. Usługę FM MOBILE 5G możesz aktywować w każdej chwili. W tym celu skontaktuj się się z Biurem Obsługi Klienta pod numerem 727 900 900 i poproś o włączenie usługi. Następnie ciesz się doskonałą jakością Internetu od FM MOBILE.

Pamiętaj, że FM MOBILE oferuje narzędzia pozwalające na stały kontakt z innymi. Z nami zawsze jesteś w zasięgu! Nieważne gdzie jesteś i czego potrzebujesz nasza oferta pozwoli Ci na osiągnięcie zamierzonych celów. Możesz korzystać z najnowszej technologii 5G, która zapewnia najlepszą możliwą prędkość transferu danych. Dzięki podwojonym pakietom gigabajtów możesz surfować po sieci o wiele dłużej. Potrzebujesz jeszcze więcej? Stwórz własną kombinację abonamentów decydując się na kilka umów. Wystarczy tylko kilka kroków, aby to osiągnąć.

  • Zamów umowę lub przedłuż już obecną
  • Zrób to za pomocą strony, aplikacji FM MOBILE EVERYWHERE lub rozmowy z konsultantem
  • Wybierz abonament telefoniczny lub Internet domowy lub mobilny w ofercie na 24 miesiące
  • Wybierz FM4ALL lub FM CashBack lub Mega Points
  • Wybierz interesująca Cię taryfę (Start, Advance, Success)
  • Wyczekuj kuriera z umową
  • Korzystaj i polecaj FM MOBILE

Przypominamy, że nowa oferta na stałe wchodzi od 26 października 2021 roku.