Międzynarodowy Dzień Szczęścia

Szczęście to coś, do czego każdy z nas dąży. Nic w tym dziwnego, ponieważ kto nie chciałby być szczęśliwy? Czy jest możliwe aby taki stan ducha osiągnęli wszyscy ludzie na świecie? Na pewno jest to zadanie bardzo trudne, o ile to w ogóle możliwe. Niemniej każdy z nas powinien dążyć do własnego szczęścia. By to zrobić warto wiedzieć co to dla nas oznacza. Bo czym tak naprawdę jest owo szczęście? Obywatele którego kraju uważają się za najszczęśliwszych? Jak wygląda to w Polsce?

Czytaj dalej

Dzień handlowca

Jak często robicie zakupy? Codziennie, raz na kilka dni, co tydzień? Korzystacie z tradycyjnych sklepów, czy też w dobie informatyzacji zdecydowana większość to forma online? Zapewne wszystko zależy od tego co jest Waszym celem zakupów. Rzeczy codziennej potrzeby najczęściej (choć i to się zmienia) nabywamy stacjonarnie w danym punkcie i na myśli tu mamy głównie produkty spożywcze. W przypadku odzieży sprawa wygląda już nieco inaczej – coraz częściej korzystamy z różnego rodzaju portali, aplikacji, stron internetowych. Elektronika użytkowa to w dużej mierze wykorzystanie możliwości jaką daje wszechobecny Internet. A czy korzystacie z usług handlowców?

Czytaj dalej

Złote Pinezki

Do końca wakacji pozostało niewiele ponad 3 tygodnie. Co to oznacza? Że jesteście w jednej z dwóch grup osób. Pierwsza z nich była już na letnim wypoczynku, druga z niecierpliwością oczekuje na upragnione wolne dni. Z którą grupą się identyfikujecie? Czy Wasz urlop to niedawne wspomnienie, czy też niedaleka rzeczywistość? Może będziecie aktywnie korzystali z nadchodzącego długiego weekendu? Dla wszystkich niezależnie od zasobów dni wolnych  i planów – przedstawiamy miejsca oznaczone Złotą Pinezką – czyli te, które są warte obejrzenia, co czyni je idealnymi lokalizacjami na krótki weekendowy wypad i nie tylko 😊

Czytaj dalej